  • LGD15N41ATI
LGD15N41ATI
advertisement
Manufacturer No:
LGD15N41ATI
Manufacturer:
Littelfuse
HK JDW NO:
461-LGD15N41ATI
Package:
Datasheet:
Description:
IGBT 440V 15A 107W DPAK3