  • LHL10TB3R3MS
LHL10TB3R3MS
advertisement
Manufacturer No:
LHL10TB3R3MS
HK JDW NO:
782-LHL10TB3R3MS
Datasheet:
LHL10TB3R3MS
Step5Bar-code shipping tag
LHL10TB3R3MS
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.433Dia 11.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    Not Applicable
  • Current Rating (Amps)
    4.2A
  • Inductance
    3.3μH
  • DC Resistance (DCR)
    19mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    46MHz
  • Q @ Freq
    50 @ 7.96MHz
  • Inductance Frequency - Test
    7.96MHz
  • Height Seated (Max)
    0.551 14.00mm