  • LHL13NB471KQS
LHL13NB471KQS
advertisement
Manufacturer No:
LHL13NB471KQS
HK JDW NO:
782-LHL13NB471KQS
Datasheet:
LHL13NB471KQS
Step5Bar-code shipping tag
LHL13NB471KQS
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.551Dia 14.00mm
  • Tolerance
    ±10%
    Not Applicable
  • Current Rating (Amps)
    900mA
  • Inductance
    470μH
  • DC Resistance (DCR)
    430mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    1.5MHz
  • Q @ Freq
    30 @ 796kHz
  • Inductance Frequency - Test
    796kHz
  • Height Seated (Max)
    0.669 17.00mm