  • LHL13NB681KQS
LHL13NB681KQS
advertisement
Manufacturer No:
LHL13NB681KQS
HK JDW NO:
782-LHL13NB681KQS
Datasheet:
LHL13NB681KQS
Step5Bar-code shipping tag
LHL13NB681KQS
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.551Dia 14.00mm
  • Tolerance
    ±10%
    Not Applicable
  • Current Rating (Amps)
    800mA
  • Inductance
    680μH
  • DC Resistance (DCR)
    610mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    1.2MHz
  • Q @ Freq
    30 @ 796kHz
  • Inductance Frequency - Test
    796kHz
  • Height Seated (Max)
    0.669 17.00mm