  • LHL13TB1R8MB
LHL13TB1R8MB
advertisement
Manufacturer No:
LHL13TB1R8MB
HK JDW NO:
782-LHL13TB1R8MB
Datasheet:
LHL13TB1R8MB
Step5Bar-code shipping tag
LHL13TB1R8MB
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.551Dia 14.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Inductance
    1.8μH
  • Height Seated (Max)
    0.669 17.00mm