  • LI0402D121R-10
LI0402D121R-10
advertisement
Manufacturer No:
LI0402D121R-10
HK JDW NO:
449-LI0402D121R-10
Datasheet:
LI0402D121R-10
Description:
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Step5Bar-code shipping tag
LI0402D121R-10
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
    54.431084mg
  • Core Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.040Lx0.020W 1.01mmx0.50mm
  • Depth
    700μm
  • Construction
    Chip Bead
  • Current Rating
    400mA
  • Frequency
    100MHz
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    120Ohm
  • Max DC Current
    400mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    400mOhm
  • Impedance @ Frequency
    120Ohm @ 100MHz
  • Width
    0.5mm