  • 28L0138-40R-10
28L0138-40R-10
advertisement
Manufacturer No:
28L0138-40R-10
HK JDW NO:
449-28L0138-40R-10
Datasheet:
28L0138-40R-10
Description:
FERRITE BEAD 135 OHM AXIAL 1LN
Step5Bar-code shipping tag
28L0138-40R-10
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Weight
    410.501095mg
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.138Diax0.350L 3.51mmx8.89mm
  • Frequency
    100MHz
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    135Ohm
  • Max DC Current
    5A
  • Filter Type
    FERRITE BEAD
  • Rated Current
    5A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    10mOhm
  • Impedance @ Frequency
    135Ohm @ 100MHz