  • LK10051R2M-T
LK10051R2M-T
advertisement
Manufacturer No:
LK10051R2M-T
HK JDW NO:
782-LK10051R2M-T
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 8000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LK10051R2M-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    550μm
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    1.2μH
  • Test Frequency
    10MHz
  • DC Resistance (DCR)
    790mOhm Max
  • Max DC Current
    20mA
  • Frequency - Self Resonant
    55MHz
  • Inductor Application
    RF INDUCTOR
  • Q @ Freq
    20 @ 10MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    20
  • Halogen Free
    Halogen Free
  • DC Current
    20mA
  • Special Feature
    MULTI LAYER
  • Height
    500μm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm