  • LK10052R2M-TV
LK10052R2M-TV
advertisement
Manufacturer No:
LK10052R2M-TV
HK JDW NO:
782-LK10052R2M-TV
Datasheet:
LK10052R2M-TV
Step5Bar-code shipping tag
LK10052R2M-TV
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    20mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    2.2μH
  • Test Frequency
    10MHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.15Ohm
  • Frequency - Self Resonant
    40MHz
  • Q @ Freq
    20 @ 10MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    20
  • Inductance Frequency - Test
    10MHz
  • Rated Current-Max
    0.02A
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm