  • LMLP04B4N1R0CTAS
LMLP04B4N1R0CTAS
advertisement
Manufacturer No:
LMLP04B4N1R0CTAS
HK JDW NO:
66-LMLP04B4N1R0CTAS
Step5Bar-code shipping tag
LMLP04B4N1R0CTAS
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Current Rating (Amps)
    1.83A
  • Inductance
    1μH
  • DC Resistance (DCR)
    30mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    4A
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm