  • LPJ-150SP
LPJ-150SP
advertisement
Manufacturer No:
LPJ-150SP
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-LPJ-150SP
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Time Delay Blow, 150A, 600VAC, 300VDC, 300000A (IR), Inline/holder