  • LPJ-450SPI
LPJ-450SPI
advertisement
Manufacturer No:
LPJ-450SPI
HK JDW NO:
3283-LPJ-450SPI
Description:
Electric Fuse, Time Delay Blow, 450A, 600VAC, 300VDC, 300000A (IR), Inline/holder,