  • LPN-RK-400SP
LPN-RK-400SP
advertisement
Manufacturer No:
LPN-RK-400SP
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-LPN-RK-400SP
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Time Delay Blow, 400A, 250VAC, 250VDC, 300000A (IR), Inline/holder