  • LPS4012-153MLC
LPS4012-153MLC
advertisement
Manufacturer No:
LPS4012-153MLC
HK JDW NO:
3194-LPS4012-153MLC
Step5Bar-code shipping tag
LPS4012-153MLC
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Inductance
    15 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    730mA
  • Frequency - Self Resonant
    30MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    550mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    15 µH
  • Height
    1.2mm
  • Length
    4.1mm
  • Width
    4.1mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Contains Lead
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Series
    LPS4012
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e4
    2
  • Termination
  • Terminal Finish
    Silver/Palladium/Platinum (Ag/Pd/Pt)
  • Max Operating Temperature
    85°C