  • LQH2MPN330MGRL
LQH2MPN330MGRL
advertisement
Manufacturer No:
LQH2MPN330MGRL
HK JDW NO:
535-LQH2MPN330MGRL
Datasheet:
LQH2MPN330MGRL
Description:
Quantity:
In Stock : 4540
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQH2MPN330MGRL
    9 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Material - Core
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±20%
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    200mA
  • Inductance
    33μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    5.16Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    15MHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Current - Saturation
    310mA
  • Rated Current-Max
    0.2A
  • Height Seated (Max)
    0.037 0.95mm