  • LQH43MN680K03L
LQH43MN680K03L
advertisement
Manufacturer No:
LQH43MN680K03L
HK JDW NO:
535-LQH43MN680K03L
Datasheet:
LQH43MN680K03L
Description:
Quantity:
In Stock : 4383
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQH43MN680K03L
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1812 (4532 Metric)
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Weight
    130.010913mg
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Depth
    3.4mm
  • Current Rating
    180mA
  • Frequency
    8.4MHz
  • Inductance
    68μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.9Ohm Max
  • Max DC Current
    180mA
  • Q @ Freq
    35 @ 1MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    35
  • Q Factor
    35
  • DC Current
    180mA
  • Height
    2.6mm
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.80mm