  • LQW15AN8N8J80D
LQW15AN8N8J80D
advertisement
Manufacturer No:
LQW15AN8N8J80D
HK JDW NO:
535-LQW15AN8N8J80D
Datasheet:
LQW15AN8N8J80D
Step5Bar-code shipping tag
LQW15AN8N8J80D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Mount
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm
  • Tolerance
    ±5%
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    1.42A
  • Inductance
    8.8nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    70mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    6.5GHz
  • Q @ Freq
    31 @ 250MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    31
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 250 MHZ
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm