  • LSA28-M1M1-S12
LSA28-M1M1-S12
advertisement
Manufacturer No:
LSA28-M1M1-S12
Manufacturer:
ConductRF
HK JDW NO:
172-LSA28-M1M1-S12
Package:
Datasheet:
LSA28-M1M1-S12
Description:
CBL ASSY MCX M-MCX M 12"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LSA28-M1M1-S12
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series
    LSA
  • Part Status
    Active
  • Color
    Blue
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    MCX to MCX
  • Cable Type
    2.18mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    MCX Male Plug
  • 2nd Connector
    MCX Male Plug
  • Length
    12.00 304.80mm