  • LSA29-N1N2-S36
LSA29-N1N2-S36
advertisement
Manufacturer No:
LSA29-N1N2-S36
HK JDW NO:
172-LSA29-N1N2-S36
Package:
Datasheet:
LSA29-N1N2-S36
Description:
CBL ASSY N M - N M RA 36"
Step5Bar-code shipping tag
LSA29-N1N2-S36
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Style
    N-Type to N-Type
  • Cable Type
    3.58mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    N Male Plug
  • 2nd Connector
    N Male Plug, Right Angle
  • Length
    36.00 914.40mm