  • LSA29-S1S3-S12
LSA29-S1S3-S12
advertisement
Manufacturer No:
LSA29-S1S3-S12
HK JDW NO:
172-LSA29-S1S3-S12
Package:
Datasheet:
LSA29-S1S3-S12
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO JACK 12"
Step5Bar-code shipping tag
LSA29-S1S3-S12
  • Packaging
    Bulk
  • Gender
    Female to Male
  • Style
    SMA to SMA
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Female Jack
  • Length
    12.00 304.80mm