  • LSP05GI277S
LSP05GI277S
advertisement
Manufacturer No:
LSP05GI277S
HK JDW NO:
461-LSP05GI277S
Datasheet:
LSP05GI277S
Description:
LIGHTING SURGE PROTECT 277V SCRW
Step5Bar-code shipping tag
LSP05GI277S
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Working Voltage
    277V
    320VAC
    2.4kV