  • LTO030F48701JTE3
LTO030F48701JTE3
advertisement
Manufacturer No:
LTO030F48701JTE3
HK JDW NO:
875-LTO030F48701JTE3
Package:
TO-220
Datasheet:
Description:
Through Hole 48.7kOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
LTO030F48701JTE3
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    TO-220
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    48.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    30W
  • Height
    16.2mm
  • Length
    10.4mm