  • LTO100F750R0FTE3
LTO100F750R0FTE3
advertisement
Manufacturer No:
LTO100F750R0FTE3
HK JDW NO:
875-LTO100F750R0FTE3
Package:
TO-220
Datasheet:
Description:
Through Hole 750Ohm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
LTO100F750R0FTE3
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    TO-220
  • Tolerance
    1%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    750Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    30W
  • Height
    16.2mm
  • Length
    10.4mm