  • LVR03R0249FE70
LVR03R0249FE70
advertisement
Manufacturer No:
LVR03R0249FE70
HK JDW NO:
866-LVR03R0249FE70
Datasheet:
LVR03R0249FE70
Description:
Through Hole 24.9mOhm, Metal Strip,
Step5Bar-code shipping tag
LVR03R0249FE70
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    24.9mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.21mm
  • Length
    14.22mm