  • LVR03R1750FE12
LVR03R1750FE12
advertisement
Manufacturer No:
LVR03R1750FE12
HK JDW NO:
866-LVR03R1750FE12
Datasheet:
LVR03R1750FE12
Description:
Through Hole 175mOhm, Metal Strip,
Step5Bar-code shipping tag
LVR03R1750FE12
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    175mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.21mm
  • Length
    14.22mm