  • LXC40-1660SW
LXC40-1660SW
advertisement
Manufacturer No:
LXC40-1660SW
HK JDW NO:
3415-LXC40-1660SW
Step5Bar-code shipping tag
LXC40-1660SW
  • Weight
    300.278149g
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Efficiency
    86 %
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Max Output Current
    1.66A
  • Power Dissipation-Max
    40W
  • Voltage - Output
    23V
  • Height
    32.004mm
  • Length
    94.996mm
  • Width
    70.104mm