  • LXC60-0450SW
LXC60-0450SW
advertisement
Manufacturer No:
LXC60-0450SW
HK JDW NO:
3415-LXC60-0450SW
Step5Bar-code shipping tag
LXC60-0450SW
  • Weight
    771.107029g
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -35°C
  • Efficiency
    91 %
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Max Output Current
    450mA
  • Power Dissipation-Max
    60W
  • Voltage - Output
    134V
  • Height
    37.084mm
  • Length
    177.038mm
  • Width
    67.564mm