  • LXM1623-12-42
LXM1623-12-42
advertisement
Manufacturer No:
LXM1623-12-42
Manufacturer:
Microsemi
HK JDW NO:
523-LXM1623-12-42
Package:
Datasheet:
LXM1623-12-42
Description:
MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LXM1623-12-42
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    12
  • Published
    2005
  • Series
    LXM1623-12-4x
  • Size / Dimension
    4.53Lx1.18W x 0.26 H 115mmx30mmx6.5mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    CCFL and UV Lamps
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Output
    1500V
  • Voltage - Input
    12V
  • Height
    6.604mm