  • LXV150-105S
LXV150-105S
advertisement
Manufacturer No:
LXV150-105S
HK JDW NO:
3415-LXV150-105S
Step5Bar-code shipping tag
LXV150-105S
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -35°C
  • Efficiency
    94 %
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Max Output Current
    1.42A
  • Power Dissipation-Max
    150W
  • Voltage - Output
    105V
  • Height
    40.132mm
  • Length
    199.136mm
  • Width
    67.564mm