  • M22N-BN-TWA-YD
M22N-BN-TWA-YD
advertisement
Manufacturer No:
M22N-BN-TWA-YD
HK JDW NO:
607-M22N-BN-TWA-YD
Package:
Datasheet:
M22N-BN-TWA-YD
Description:
Indicator;22mm;Flat Yellow, 110 VAC/DC
Step5Bar-code shipping tag
M22N-BN-TWA-YD
  • Color
    Yellow
  • Voltage - Rated AC
    110V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.88 (22.30mm)
  • Voltage
    110V
  • Current
    2mA