  • M22N-BP-TAA-AD
M22N-BP-TAA-AD
advertisement
Manufacturer No:
M22N-BP-TAA-AD
HK JDW NO:
607-M22N-BP-TAA-AD
Package:
Datasheet:
M22N-BP-TAA-AD
Description:
Indicator;22mm;Projected Blue, 110 VAC/DC
Step5Bar-code shipping tag
M22N-BP-TAA-AD
    Select All
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Ratings
    AC
  • Color
    Blue
  • Voltage - Rated AC
    110V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.88 (22.30mm)
  • Voltage
    110V
  • Current
    2mA