  • M2PJ-5736-24E
M2PJ-5736-24E
advertisement
Manufacturer No:
M2PJ-5736-24E
HK JDW NO:
607-M2PJ-5736-24E
Description:
INDICATOR RECT 24V ORNG PNL MNT
Step5Bar-code shipping tag
M2PJ-5736-24E
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Mount
    Hardware
  • Panel Cutout Shape
    Rectangular
  • Published
    2006
  • Series
    M2P
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    1.20 x 0.93 (30.50mm x 23.50mm)
  • Voltage
    24V
  • Lens Style
    Rectangle with Flat Top
  • Lens Size
    26.10mmx18.90mm