  • M2PJ-90A11-24EG
M2PJ-90A11-24EG
advertisement
Manufacturer No:
M2PJ-90A11-24EG
HK JDW NO:
607-M2PJ-90A11-24EG
Description:
INDICATOR SET 24V GREEN PNL MNT
Step5Bar-code shipping tag
M2PJ-90A11-24EG
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Panel Cutout Shape
    Rectangular
  • Published
    2006
  • Series
    M2P
    Quick Connect
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    LED
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    1.20 x 0.93 (30.50mm x 23.50mm)
  • Voltage
    24V
  • Lens Style
    Rectangle with Flat Top
  • Lens Size
    26.10mmx18.90mm