  • M55342H12B13E0RWI
M55342H12B13E0RWI
advertisement
Manufacturer No:
M55342H12B13E0RWI
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M55342H12B13E0RWI
Package:
0603
Datasheet:
M55342H12B13E0RWI
Description:
Thin Film, 13kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342H12B13E0RWI
  • Package / Case
    0603
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    13kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    1.63mm