  • M55342K04B10E0RT3
M55342K04B10E0RT3
advertisement
Manufacturer No:
M55342K04B10E0RT3
HK JDW NO:
866-M55342K04B10E0RT3
Package:
1505
Datasheet:
Description:
Thin Film, 10kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K04B10E0RT3
  • Package / Case
    1505
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Length
    3.94mm
  • Width
    1.27mm