  • M55342K06B825ART5
M55342K06B825ART5
advertisement
Manufacturer No:
M55342K06B825ART5
HK JDW NO:
866-M55342K06B825ART5
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Thin Film, 825Ohm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K06B825ART5
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    825Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Depth
    1.27mm
  • Length
    2.03mm
  • Width
    1.27mm