  • M55342K08B464ERTP
M55342K08B464ERTP
advertisement
Manufacturer No:
M55342K08B464ERTP
HK JDW NO:
866-M55342K08B464ERTP
Package:
2010
Step5Bar-code shipping tag
M55342K08B464ERTP
  • Package / Case
    2010
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    464kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Length
    5.31mm
  • Width
    2.49mm