  • M55342K09B110DRS3
M55342K09B110DRS3
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B110DRS3
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M55342K09B110DRS3
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B110DRS3
    2512
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    110Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W