  • M55342K09B143ERS2
M55342K09B143ERS2
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B143ERS2
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-M55342K09B143ERS2
Description:
Thick Film, 143kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B143ERS2
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    143kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W