  • M55342K09B200EMWB
M55342K09B200EMWB
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B200EMWB
HK JDW NO:
866-M55342K09B200EMWB
Description:
Thick Film, 200kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B200EMWB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    200kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W