  • M55342K09B9K10RWB
M55342K09B9K10RWB
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B9K10RWB
HK JDW NO:
866-M55342K09B9K10RWB
Package:
2512
Datasheet:
Description:
Thick Film, 9.1kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B9K10RWB
  • Package / Case
    2512
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    9.1kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    1W