  • M8340101K7153FAD04
M8340101K7153FAD04
advertisement
Manufacturer No:
M8340101K7153FAD04
HK JDW NO:
866-M8340101K7153FAD04
Step5Bar-code shipping tag
M8340101K7153FAD04
    14
  • Tolerance
    1%
  • Number of Terminations
    14
  • Termination
    Pin
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    715kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.4W
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Depth
    7.87mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Number of Resistors
    7
  • Length
    19.05mm