  • M8340101K9091FBD04
M8340101K9091FBD04
advertisement
Manufacturer No:
M8340101K9091FBD04
HK JDW NO:
866-M8340101K9091FBD04
Step5Bar-code shipping tag
M8340101K9091FBD04
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    9.09kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.3W