  • M8340101M1000JBD04
M8340101M1000JBD04
advertisement
Manufacturer No:
M8340101M1000JBD04
HK JDW NO:
866-M8340101M1000JBD04
Step5Bar-code shipping tag
M8340101M1000JBD04
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.3W