  • M8340104K2002GCDSL
M8340104K2002GCDSL
advertisement
Manufacturer No:
M8340104K2002GCDSL
HK JDW NO:
866-M8340104K2002GCDSL
Package:
SIP
Step5Bar-code shipping tag
M8340104K2002GCDSL
    Select All
  • Number of Resistors
    5
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    6
  • Number of Terminations
    6
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    20kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W