  • M8340105K33R0GCD03
M8340105K33R0GCD03
advertisement
Manufacturer No:
M8340105K33R0GCD03
HK JDW NO:
866-M8340105K33R0GCD03
Step5Bar-code shipping tag
M8340105K33R0GCD03
    Select All
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Number of Pins
    8
  • Number of Terminations
    8
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    33Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.4W