  • M8340106K1800GCDSL
M8340106K1800GCDSL
advertisement
Manufacturer No:
M8340106K1800GCDSL
HK JDW NO:
866-M8340106K1800GCDSL
Step5Bar-code shipping tag
M8340106K1800GCDSL
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
    10
  • Published
    2016
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    180Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.8W