  • M8340106M5101JCDSL
M8340106M5101JCDSL
advertisement
Manufacturer No:
M8340106M5101JCDSL
HK JDW NO:
866-M8340106M5101JCDSL
Step5Bar-code shipping tag
M8340106M5101JCDSL
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    5.1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.8W