  • M8340109K2000GGD03
M8340109K2000GGD03
advertisement
Manufacturer No:
M8340109K2000GGD03
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M8340109K2000GGD03
Package:
SIP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M8340109K2000GGD03
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    10
  • Tolerance
    2%
  • Number of Terminations
    10
  • Termination
    Pin
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    200Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    600mW
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Depth
    2.49mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Number of Resistors
    5
  • Length
    24.97mm