  • M91Z60GK4LGA
M91Z60GK4LGA
advertisement
Manufacturer No:
M91Z60GK4LGA
HK JDW NO:
590-M91Z60GK4LGA
Package:
Datasheet:
M91Z60GK4LGA
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W